S1 Türk mucitelrin ücretsiz tnıtımını yapıyoruz 1 1024x681 - TÜRK MUCİTLERİN Ve İCATLARIN TANITIMINI YAPIYORUZ

TÜRK MUCİTLERİN Ve İCATLARIN TANITIMINI YAPIYORUZ

Gelişim ve üretkenlik, girişkenlik hem insan olarak hem de ülke olarak bizi ilerletecek özelliklerden. Gerek sosyal medyada gerekse sosyal çevremizde “mucit” diye tanınan insanlar var. Daha doğrusu tam olarak “tanınan” dememiz doğru olmaz. Çünkü bu insanlar genelde kendi çevresinde bilinse de hem çalışmalarını hem de kendilerini tanıtma imkanını çok fazla elde edememektedirler. Bunun temel nedenlerinden birisi de bu mucitlerin tanıtım için vakitlerinin olmaması. Çünkü geliştirme aşamasında oldukları bir icat var ve onunla uğraşıyorlar. Bir diğer nedeni ise tanıtım işinin maliyet gerektiriyor olması.MÜHENDİS GÜNDEMİ web sitesi olarak elimizden geldiği kadar bu mucitlerimizi tanıtmaya karar verdik. Bu hususta aşağıda maddelerle belirttiğimiz birkaç hususa dikkat ederek çalışmalarınızı bilgi@muhendisgundemi.com mail adresimizden bize ulaştırabilirsiniz. Yayınlayacağımız bu haber sizin için de her an ulaşabileceğiniz bir tanıtım dökümanı olacaktır. İcadınızı göstermek istediğiniz insanlara veya olası yatırımcılara yazı linkini atarak bir sürü fotoğraf ve video göndermek zorunda kalmazsınız. Ayrıca projenizle veya icadınızla ilgilenen kişi sizi daha dikkatli dinlemeye başlar. Bunların yanında muhendisgundemi.com üzerindeki yazıların Mühendis Gündemi tüm sosyal medya kanallarında yayınlanacaktır.

Projenizin gizlilik yönüne ise dikkat etmelisiniz. Çünkü çalışmalarınızı farklılaştıran unsurlar sizi mucit yapan hususlardır.

Mucit Ve İcat Tanıtım Yazısında Dikkat Edilecek Hususlar:

1- Yazıyı istediğiniz gibi yazabilirsiniz ama ulusal ve dini değerlerimize saygılı olmak şartıyla.

2- Video ve fotoğraf gönderebilirsiniz. Ama yazı olarak anlatmanızı da rica edeceğiz.

3- Gönderdiğiniz video, fotoğraf ve yazıların yapılacak haberde ve sosyal medya hesaplarında kullanılabileceği bilinci ile göndermeniz gerekmektedir. Yani icat hakkında gizli kalmasını istediğiniz noktalar içeren yazı, video veya fotoğraf gibi dökümanlar yollamayın.

4- Gönderdiğiniz yazılar düzenlendikten sonra size son hali gönderilip paylaşılacaktır. Size son halini gönderip onay alabilmemiz için telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Yoksa yazıyı bize ilettiğiniz kanaldan dönüş yapmaya çalışırız ve bu zaman kaybına yol açabilir.

5- Yazılarınızı bilgi@muhendisgundemi.com adresine mail yoluyla ulaştırınız.

Yapma kararı aldığımız bu çalışmanın güzel bir şekilde sonuçlanması ve ülkemize ve mucitlerimize fayda sağlaması dileğiyle. Son olarak muhendisgundemi.com web sitemizi takip ederek dünya üzerindeki bilimsel ve teknik gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın